Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 480 mm, 805 W, bílý - W202-1800-490-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-490-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
480 mm
Tepelný výkon:
805 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Oregon je dekorativní vertikální radiátor o rozměrech 1800 x 480 mm a výkonu 805 W. Vyrobený z oceli, lakovaný bílou barvou (RAL 9016), charakterizuje se trvanlivým lakem odolným proti korozi. Radiátor je univerzální, má boční a střední připojení. Maximální provozní teplota je 95°C a maximální pracovní tlak je 0,6 MPa. Sada obsahuje úchyty, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač, což usnadňuje jeho montáž a používání.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 480 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 176 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 20,90 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 805 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Sada obsahuje: úchyty, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
480 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
805 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-490-00-20
1800 mm
480 mm
805 W
Šířka - 480 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()