Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, bílý - W202-1800-350-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-350-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
604 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Oregon je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 360 mm a výkonu 604 W. Vyznačuje se moderním designem a univerzální bílou barvou (RAL 9016), která se skvěle hodí do každého interiéru. Vyroben z oceli, je odolný vůči korozi díky odolnému nátěru. Má vertikální orientaci a různé možnosti připojení: boční i středové. Vysoká kvalita zpracování zaručuje spolehlivost a estetický vzhled. Součástí balení jsou nezbytné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 176 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,81 kg
Reakce na oheň: A1
Teplota provozní: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 604 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
360 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Tepelný výkon
604 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 176 cm
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-350-00-20
1800 mm
360 mm
604 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()