Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1800 x 360 mm, 604 W, antracit - W202-1800-350-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-350-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
604 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Oregon je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 360 mm, dostupný v elegantní antracitové barvě. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, vyznačuje se trvanlivostí a odolností proti korozi. Radiátor má topný výkon 604 W, což zajišťuje efektivní vytápění místností. Díky mnoha možnostem připojení a univerzální konstrukci je snadno montovatelný a funkční. Maximální teplota provozu je 95°C a pracovní tlak je 0,6 Mpa. Součástí balení jsou závěsy a montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 176 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,81 kg
Reakce na oheň: A1
Teplota provozu: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 604 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Balení obsahuje: závěsy, montážní sadu, ucpávky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
360 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
55 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
604 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 176 cm
Připojení
Boční
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1800-350-00-66
1800 mm
360 mm
604 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()