Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66
search
Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, antracit - W208-1800-420-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W208-1800-420-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
1800 mm
Tepelný výkon:
655 W
Barva - Antracitová - ()
Mexen Omaha je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 420 mm s topným výkonem 655 W. Vyniká vysokou kvalitou zpracování z oceli a trvanlivou lakovanou povrchovou úpravou odolnou proti korozi. Univerzální antracitová barva (RAL 7016) se skvěle hodí do moderních interiérů. Radiátor nabízí dva typy připojení: boční a středové. Maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak je 0,6 Mpa. V balení jsou závěsy, montážní sada, slepicí zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 420 mm
Hloubka: 50 mm
Rozteč připojení:
- 133 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 655 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, slepicí zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
1800 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
50 mm
Tepelný výkon
655 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W208-1800-420-00-66
1800 mm
1800 mm
655 W