Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20
search
Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, bílý - W208-1800-420-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W208-1800-420-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
1800 mm
Tepelný výkon:
655 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Omaha dekorativní radiátor je ideální volbou pro moderní interiéry. Jeho impozantní výška 1800 mm a šířka 420 mm poskytují vynikající vytápění s výkonem 655 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli s trvanlivým lakovaným povrchem odolným proti korozi, zaručuje dlouhou životnost produktu. Univerzální boční a středové přípojky umožňují snadnou montáž. V sadě jsou závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač, což usnadňuje a urychluje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 420 mm
Hloubka: 50 mm
Rozteč připojení:
- 133 cm (boční) nebo 5 cm (středová)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,25 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 655 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
1800 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
50 mm
Druh
Dekorativní
655 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 133 cm
Připojení
Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W208-1800-420-00-20
1800 mm
1800 mm
655 W