Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70
search
Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70 Mexen Omaha dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 655 W, černý - W208-1800-420-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W208-1800-420-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
1800 mm
Tepelný výkon:
655 W
Barva - Černá - ()
Mexen Omaha je dekorativní vertikální radiátor vyrobený z oceli, o rozměrech 1800 mm výšky a 420 mm šířky. Díky topnému výkonu 655 W se skvěle hodí do moderních interiérů. Radiátor je k dispozici v černé barvě (RAL 9005) a má odolný nátěr odolný vůči korozi. Univerzálnost připojení (boční 133 cm nebo střední 5 cm) a maximální provozní teplota do 95°C zajišťují všestrannost a bezpečnost použití. V sadě jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovací ventil.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 420 mm
Hloubka: 50 mm
Rozteč připojení:
- 133 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 655 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní odolný nátěr odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
1800 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
50 mm
Tepelný výkon
655 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W208-1800-420-00-70
1800 mm
1800 mm
655 W