Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
626 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor charakterizovaný moderním designem a vysokou výkonností. Díky působivým rozměrům 1500 x 500 mm a výkonu 626 W poskytuje efektivní vytápění. Stylová barva antracit (RAL 7016) a materiál z vysoce kvalitní oceli zaručují trvanlivost a estetiku. Produkt umožňuje instalaci topného tělesa a nabízí různé možnosti připojení: 2xG ½″ střední a 4xG ½″ zeshora a zdola. Navíc má ochranný povlak odolný proti korozi a obsahuje závěsy a montážní sadu v balení.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,75 kg
Kapacita: 6,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 626 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zeshora a zdola zprava nebo zleva
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
626 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-66
1500 mm
500 mm
626 W
Šířka - 500 mm - ()