Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, antracit - W110-1800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
814 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, vynikající topným výkonem 814 W. Díky barvě antracit RAL 7016 se perfektně hodí do moderních interiérů. Je vyroben z oceli, což zajišťuje odolnost proti korozi a trvanlivost. Má možnost instalace topného tělesa, což zvyšuje jeho funkčnost. Pracuje při maximální teplotě 95 °C při tlaku 0,6 Mpa. Sada obsahuje potřebné montážní prvky. Je to spolehlivé řešení pro tepelný komfort vaší koupelny.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,44 kg
Objem: 8,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 814 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoká kvalita, trvanlivá laková úprava odolná proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
814 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-66
1800 mm
500 mm
814 W
Šířka - 500 mm - ()