Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, zlatý - W110-1800-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
643 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je stylový zlatý koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm a tepelném výkonu 643 W. Vyznačuje se štíhlou konstrukcí a vysokou kvalitou zpracování z oceli. Můžete jej namontovat se spodním nebo středním připojením o šířce 45 cm nebo 5 cm. Má kryt odolný proti korozi a jeho maximální provozní teplota je 95°C při pracovním tlaku do 0,6 Mpa. Sada obsahuje všechny potřebné montážní prvky, což činí instalaci jednoduchou a rychlou.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 643 W
Napojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní strany vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
643 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-50
1800 mm
500 mm
643 W
Šířka - 500 mm - ()