Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 814 W, bílý - W110-1800-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
814 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars o rozměrech 1800 x 500 mm je ideální kombinací moderního designu a funkčnosti. Díky výkonu 814 W a konstrukci z vysoce kvalitní oceli poskytuje rychlé a efektivní vytápění místnosti. Povrchová úprava v bílé barvě RAL 9016 dodává eleganci a trvanlivý lakovací povlak chrání před korozí. Možnost montáže topného tělesa a různé připojení zvyšují jeho univerzálnost. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,44 kg
Objem: 8,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 814 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovací povlak odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
814 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-20
1800 mm
500 mm
814 W
Šířka - 500 mm - ()