Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, bílý - W110-1500-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
626 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor nabízí výjimečnou funkčnost a styl pro vaši koupelnu. Díky impozantní výšce 1500 mm a šířce 500 mm se tento elegantní bílý radiátor dokonale hodí do moderních interiérů. Jeho topný výkon dosahující 626 W zajišťuje efektivní vytápění, zatímco ocelová konstrukce garantuje trvanlivost a odolnost vůči korozi. Radiátor je vybaven spodními a středními přípojkami a možností instalace topné tyče. V balení jsou obsaženy potřebné instalační příslušenství, což usnadňuje montáž.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,75 kg
Objem: 6,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 626 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespoda z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
626 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-20
1500 mm
500 mm
626 W
Šířka - 500 mm - ()