Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 626 W, černý - W110-1500-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
626 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor je stylová a funkční volba pro každou koupelnu. S výškou 1500 mm a šířkou 500 mm se skvěle hodí do prostoru a poskytuje efektivní ohřev o výkonu 626 W. Vyroben z odolné oceli s povlakem odolným proti korozi, v elegantní černé barvě (RAL 9005), ideálně ladí s moderním interiérem. Díky možnosti montáže topného tělesa a různorodým přípojkám je montáž mimořádně flexibilní. Sada obsahuje montážní kompletní, což dále usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 626 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
626 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-70
1500 mm
500 mm
626 W
Šířka - 500 mm - ()