Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, černý - W110-0700-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
284 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 700x500 mm, který nabízí tepelný výkon 284 W, ideální pro zajištění komfortního tepla ve vaší koupelně. Vyroben z odolné oceli a pokrytý odolným proti korozi černým povlakem RAL 9005, je nejen funkční, ale také stylový. Flexibilní možnosti připojení (spodní 45 cm nebo střední 5 cm) a možnost montáže topného tělesa poskytují velkou pohodlnost. Sada obsahuje veškeré potřebné příslušenství pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,67 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 284 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
284 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-70
700 mm
500 mm
284 W
Šířka - 500 mm - ()