Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, černý - W110-0500-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-70
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
178 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je kompaktní koupelnový radiátor o rozměrech 500 x 400 mm v elegantní černé barvě RAL 9005. Efektivní ocelová konstrukce poskytuje tepelný výkon 178 W při teplotě 75/65/20 °C. Díky odolnému nátěru odolnému proti korozi je ideální pro moderní interiéry. Radiátor nabízí flexibilní možnosti připojení na 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední). Díky možnosti montáže topného tělesa a širokým možnostem připojení bude ideální volbou pro náročné uživatele. V balení najdete vše potřebné pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 178 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
30 mm
178 W
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-70
500 mm
400 mm
178 W
Šířka - 400 mm - ()