Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 178 W, antracit - W110-0500-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-66
Výška:
500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
178 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor kompaktních rozměrů 500 x 400 mm, který nabízí tepelný výkon 178 W. Díky svému designu z vysoce kvalitní oceli a antracitovému povrchu barvy RAL 7016 je radiátor trvanlivý a odolný proti korozi. Snadno jej lze namontovat díky dodaným závěsům a montážní sadě. Má různé možnosti připojení - 2xG ½″ středové a 4xG ½″ zhora a zdola, což umožňuje flexibilitu instalace. Další výhodou je možnost instalace topné tyče. Produkt se vyznačuje maximální provozní teplotou až 95 °C a ohnivzdorností třídy A1.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 3,13 kg
Kapacita: 1,9 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 178 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
30 mm
178 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-66
500 mm
400 mm
178 W
Šířka - 400 mm - ()