Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, antracit - W110-0900-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
339 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,73 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 430 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
339 W
Barva
Antracitová
Připojení
Střední , Spodní
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-66
900 mm
600 mm
339 W
Šířka - 600 mm - ()