Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, antracit - W110-1500-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
729 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je spolehlivý koupelnový radiátor dostupný v elegantní antracitové barvě. Má rozměry 1500 mm na výšku a 600 mm na šířku a hloubku 30 mm, což zajišťuje ideální vzhled v jakémkoli interiéru. Tepelný výkon 729 W zaručuje efektivní vytápění a ocelová konstrukce zajišťuje odolnost. Díky možnosti montáže topné tyče a solidnímu lakovému povlaku odolnému vůči korozi je Mexen Mars praktickou a dlouhodobou volbou. Montážní sada, ucpávky a ventil pro odvzdušnění jsou součástí balení.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 729 W
Přípojky:
- 2xG ½“ středové
- 4xG ½“ z horní i dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, ucpávky a ventil pro odvzdušnění
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
729 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-66
1500 mm
600 mm
729 W
Šířka - 600 mm - ()