Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, chrom - W110-1500-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
576 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je ideálním řešením pro náročné interiéry. S výškou 1500 mm a šířkou 600 mm se tento chromovaný radiátor z oceli vyznačuje elegancí a moderním designem. Nabízí výkon 576 W při teplotě 75/65/20 °C, což zajišťuje efektivní vytápění. Lze jej připojit spodem i středem a přípojky 2xG ½″ a 4xG ½″ umožňují flexibilní instalace. Díky odolné nátěrové vrstvě, která je odolná proti korozi, a možnosti instalace topné tyče, zajišťuje dlouhodobé použití. V sadě se závěsy, montážní sadou a odvzdušňovačem je Mexen Mars spolehlivým a funkčním vybavením vaší koupelny.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,10 kg
Kapacita: 7,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 576 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoká kvalita, odolná nátěrová vrstva odolná proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
576 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-01
1500 mm
600 mm
576 W
Šířka - 600 mm - ()