Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, chrom - W110-0900-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-01
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
340 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Radiátor Mexen Mars o rozměrech 900 x 600 mm a výkonu 340 W v chromové barvě je ideálním řešením pro moderní koupelnu. Vyroben z trvanlivé oceli, vyniká skvělou odolností proti korozi díky vysoce kvalitnímu nátěru. Nabízí flexibilitu montáže s dolními a středními přípojkami a možností instalace topné tyče. Zajišťuje vysokou tepelnou účinnost při teplotě provozu do 95 °C a tlaku do 0,6 Mpa. V sadě jsou závěsy a montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,73 kg
Kapacita: 4,4 l
Reakce na oheň: A1
Teplota provozu: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 340 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní a trvanlivý lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
340 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-01
900 mm
600 mm
340 W
Šířka - 600 mm - ()