Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, chrom - W110-0900-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-400-00-01
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
244 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor, který spojuje styl s funkčností. Díky rozměrům 900 x 400 mm a výkonu 244 W dokonale vytopí i větší koupelnu. Vyroben z vysoce kvalitní oceli a pokryt trvanlivým chromovaným nátěrem, je odolný proti korozi a poškození. Mexen Mars lze namontovat různými způsoby díky flexibilním přípojkám. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství. Jeho vysoká provozní teplota (do 95 °C) a možnost instalace topné tyče dále zvyšují pohodlí používání.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Váha: 5,14 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 244 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
244 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-400-00-01
900 mm
400 mm
244 W
Šířka - 400 mm - ()