Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-400-00-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
309 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je ideální kombinací stylu a funkčnosti. Jeho kompaktní rozměry 900 x 400 mm a elegantní antracitová barva RAL 7016 dokonale zapadnou do každé koupelny. Vyrobeno z oceli, vyznačuje se trvanlivostí a odolností proti korozi díky vysoce kvalitnímu nátěru. Tepelný výkon 309 W a možnost práce při maximální teplotě 95 °C zajišťují dokonalé vytápění. Navíc disponuje funkcí montáže topného tělesa a různorodé možnosti připojení usnadňují instalaci. V balení jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 309 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
309 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-400-00-66
900 mm
400 mm
309 W
Šířka - 400 mm - ()