Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 370 W, antracit - W110-0900-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
370 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 500 mm, který kombinuje stylovou antracitovou barvu RAL 7016 s vysokým tepelným výkonem 370 W při teplotě 75/65/20 °C. Jeho kompaktní konstrukce z oceli odolné proti korozi zajišťuje trvanlivost a spolehlivost. Nabízí různé možnosti montáže s roztečí 45 cm (spodní) a 5 cm (střední) a možnost instalace topné tyče. Balení obsahuje závěsy, montážní sadu a další doplňky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 370 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Kompletní balení: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
370 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-66
900 mm
500 mm
370 W
Šířka - 500 mm - ()