Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, antracit - W110-1200-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
528 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor je ideální řešení pro moderní koupelny, kombinující efektivitu s elegancí. Díky svým rozměrům 1200x500 mm a topnému výkonu 528 W poskytuje optimální vytápění. Antracitová barva RAL 7016 a vysoce kvalitní ocelová konstrukce mu dodávají styl. Radiátor se vyznačuje odolností vůči korozi a maximální pracovní teplotou až 95°C. Možnost instalace topné tyče a rozteč připojení 45 cm nebo 5 cm zvyšují jeho funkčnost. Obsahuje potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,23 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 528 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany zprava nebo zleva
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
528 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-66
1200 mm
500 mm
528 W
Šířka - 500 mm - ()