Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 528 W, bílý - W110-1200-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
528 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm s výkonem 528 W, ideální pro zajištění tepelného komfortu v koupelně. Vyznačuje se elegantní bílou barvou (RAL 9016), která se hodí do každého interiéru. Vyroben je z odolné oceli s požární odolností třídy A1, zajišťuje bezpečnost a trvanlivost. Optimální rozteče připojení usnadňují instalaci: 45 cm spodní nebo 5 cm středová, a možnost montáže topné tyče přispívá k větší všestrannosti. V balení jsou závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač, což činí instalaci rychlou a bezproblémovou.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (středová)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Váha: 8,23 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 528 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoká kvalita, odolný lak proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
528 W
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-20
1200 mm
500 mm
528 W
Šířka - 500 mm - ()