Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, zlatý - W110-1200-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
417 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je zlatý koupelnový radiátor, který nejen vyzdvihuje elegantní vzhled, ale také vysokou funkčnost. S rozměry 1200 x 500 mm a hloubkou 40 mm se ideálně hodí do každé koupelny. Díky ocelové konstrukci a odolnému nátěru odolnému vůči korozi produkt zaručuje dlouhou životnost a pevnost. Topný výkon 417 W umožňuje efektivní vytápění a maximální provozní teplota dosahuje 95°C. Mexen Mars nabízí flexibilní možnosti montáže a možnost instalace topného tělesa, což dále zvyšuje jeho univerzálnost. V balení naleznete potřebné příslušenství, jako jsou závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač. Solidní zpracování a vysoká kvalita činí tento radiátor spolehlivou volbou pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč přípojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,23 kg
Objem: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 417 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany, z pravé nebo levé
Možnost připojení topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
417 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-50
1200 mm
500 mm
417 W
Šířka - 500 mm - ()