Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, zlatý - W110-1200-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
487 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor je vynikajícím řešením pro každou koupelnu, nabízející elegantní zlatou barvu a vysoký tepelný výkon. Díky rozměrům 1200 x 600 mm a výkonu 487 W poskytuje optimální teplo. Radiátor je z vytrvalé oceli a jeho nátěr odolný proti korozi zaručuje dlouhou životnost. Má možnost instalace topného tělesa a různé varianty přípojek. Výrobek se vyznačuje snadnou instalací díky závěsům a montážní sadě.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,40 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon vytápění:
- 75/65/20 °C - 487 W
Přípojka:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
487 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-50
1200 mm
600 mm
487 W
Šířka - 600 mm - ()