Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 340 W, zlatý - W110-0900-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-50
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
340 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor s rozměry 900 x 600 mm a výkonem 340 W, který přidá eleganci každému interiéru díky zlatému provedení. Vyroben z odolné oceli, má trvanlivou lakovanou povrchovou úpravu odolnou proti korozi. Vyznačuje se vynikající reaktivitou na oheň (třída A1) a pracuje při teplotách až 95°C při maximálním pracovním tlaku 0,6 Mpa. Flexibilní montážní možnosti zahrnují různé rozteče připojení a možnost přidání topného tělesa. Součástí balení je vše potřebné pro instalaci.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 6,73 kg
Kapacita: 4,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 340 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
340 W
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-50
900 mm
600 mm
340 W
Šířka - 600 mm - ()