Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, zlatý - W110-0900-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-50
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
292 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor ve zlaté barvě, který nejenže skvěle vytápí, ale také dodává styl každé koupelně. Produkt o rozměrech 900x500 mm je vyroben z oceli, což zajišťuje trvanlivost a vysokou odolnost proti poškození. Má dvě možnosti připojení: spodní (45 cm) nebo střední (5 cm), a tepelný výkon 292 W, což zaručuje efektivní vytápění. Mexen Mars je odolný vůči korozi díky vysoce kvalitnímu laku.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozestup připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 292 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
292 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-50
900 mm
500 mm
292 W
Šířka - 500 mm - ()