Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, bílý - W110-0700-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
284 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars nabízí dokonalé spojení elegance a funkčnosti. Jeho kompaktní rozměry, které činí 700 x 500 mm, zajišťují, že se ideálně hodí do každé koupelny. Tepelný výkon 284 W při maximální pracovní teplotě do 95 °C poskytuje příjemné teplo. Vyroben z oceli odolné vůči korozi, s vysoce kvalitním bílým povlakem RAL 9016. Produkt je mimořádně odolný a má třídu reakce na oheň A1. Možnost různých konfigurací připojení a montážní topného tělesa zajišťují flexibilitu v instalaci. Obsahuje potřebnou montážní sadu.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,67 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 284 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povlak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
284 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-20
700 mm
500 mm
284 W
Šířka - 500 mm - ()