Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
284 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 500 mm, který nabízí tepelný výkon na úrovni 284 W. Jeho rozměry jsou výška 700 mm, šířka 500 mm a hloubka 30 mm, což zajišťuje, že se ideálně hodí do různě velkých koupelen. Radiátor v antracitové barvě (RAL 7016) je vyroben z odolné oceli s vynikající reakcí na oheň (A1) a odolností proti korozi, díky kvalitnímu nátěru. Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa a pracovní teplota může dosáhnout až 95 °C. Produkt lze připojit pomocí různých přípojů a nainstalovat topnou tyč, což poskytuje flexibilitu montáže. Sada obsahuje potřebné montážní prvky: závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,67 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 284 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
284 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-66
700 mm
500 mm
284 W
Šířka - 500 mm - ()