Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, bílý - W110-0700-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
238 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je stylový a funkční koupelnový radiátor ideální pro každou moderní koupelnu. Nabízí rozměry 700x400 mm a topný výkon 238 W při teplotě 75/65/20 °C, což zajišťuje optimální vytápění. Vyroben z odolné oceli, má bílý, na korozi odolný lak (RAL 9016). Reakce na oheň třídy A1 a maximální provozní teplota do 95 °C zajišťují bezpečnost. Možnost instalace topné tyče a různé možnosti připojení činí z něj flexibilní řešení. Hmotnost 4,06 kg a celkový pracovní tlak 0,6 Mpa potvrzují jeho solidnost.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,06 kg
Kapacita: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 238 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
238 W
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-20
700 mm
400 mm
238 W
Šířka - 400 mm - ()