Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, bílý - W110-1800-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
953 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, nabízející tepelný výkon 953 W. Díky výšce 1800 mm a šířce 600 mm se skvěle hodí do každé koupelny, poskytujíc optimální teplo. Vyroben z oceli, má trvanlivý lak odolný proti korozi. Montáž je flexibilní s možností dolního nebo středového připojení a instalace elektrického topného tělesa. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,26 kg
Kapacita: 9,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 953 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace elektrického topného tělesa
Vysoká kvalita, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
953 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-20
1800 mm
600 mm
953 W
Šířka - 600 mm - ()