Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, zlatý - W110-1800-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
752 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je elegantní zlatý koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm a výkonu 752 W, ideální pro moderní interiéry. Vyroben z odolné oceli, disponuje vysoce kvalitním lakovým povlakem odolným proti korozi. Možnosti spodního nebo středního připojení poskytují flexibilitu montáže. S maximální provozní teplotou 95°C a tlakem 0,6 Mpa je Mexen Mars bezpečný a spolehlivý. V balení najdete závěsy, montážní sadu a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 14,26 kg
Kapacita: 9,7 l
Reakce na oheň: A1
Teplota provozu: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon vytápění:
- 75/65/20 °C - 752 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zaslepovací šrouby a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
752 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-50
1800 mm
600 mm
752 W
Šířka - 600 mm - ()