Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 576 W, zlatý - W110-1500-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
576 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Vyniká působivými rozměry 1500 x 600 mm a výkonem 576 W. Radiátor je vyroben z odolné oceli s povrchem opatřeným zlatým lakem odolným vůči korozi. Přizpůsobeno pro maximální provozní teplotu 95 °C a tlak 0,6 Mpa. Nabízí různé možnosti připojení, včetně dolního a středního, s možností instalace topné tyče. Jeho třída reakce na oheň A1 zajišťuje bezpečnost. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,10 kg
Kapacita: 7,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 576 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
576 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-50
1500 mm
600 mm
576 W
Šířka - 600 mm - ()