Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, zlatý - W110-1500-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
494 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor s impozantními rozměry 1500x500 mm a topným výkonem 494 W. Vyroben z odolné oceli, je opatřen zlatou lakovanou povrchovou úpravou odolnou proti korozi. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování a účinnou třídou reakce na oheň A1. Díky různorodým možnostem připojení (2xG ½″ střední, 4xG ½″) a maximální provozní teplotě 95 °C se ideálně hodí pro každou koupelnu. Je pohodlný pro montáž se sadou pro montáž v balení.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,75 kg
Kapacita: 6,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 494 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací krytky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
494 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-50
1500 mm
500 mm
494 W
Šířka - 500 mm - ()