Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 430 W, černý - W110-0900-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
430 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 600 mm je ideální volbou pro vaši koupelnu. Díky výkonu 430 W a maximální provozní teplotě 95°C poskytuje rychlé a efektivní vytápění. Vyroben z trvanlivé oceli v černé barvě RAL 9005, tento radiátor je odolný proti korozi díky speciálnímu laku. Rozteč připojení je 55 cm nebo 5 cm, což umožňuje flexibilní instalaci. Navíc, můžete instalovat topné těleso, což zvyšuje jeho funkčnost. V balení naleznete montážní sadu a příslušenství, jako jsou závěsy a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,73 kg
Kapacita: 4,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 430 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
430 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-600-00-70
900 mm
600 mm
430 W
Šířka - 600 mm - ()