Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70
search
Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70 Mexen Mars radiátor koupelnový 1800 x 600 mm, 953 W, černý - W110-1800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
953 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor, který oslní svým moderním designem a funkčností. Rozměry 1800 x 600 mm zajišťují, že ideálně sedí do větších koupelen, a topný výkon 953 W efektivně vytápí místnost. Vyroben z odolné oceli a nalakován na elegantní černou barvu (RAL 9005), je odolný vůči korozi. Možnost montáže topné tyče a různé možnosti připojení poskytují univerzálnost použití. Balení obsahuje závěsy a montážní sadu, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 953 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, zaslepení a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
953 W
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-70
1800 mm
600 mm
953 W
Šířka - 600 mm - ()