Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 729 W, černý - W110-1500-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
729 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
**Mexen Mars koupelnový radiátor** je ideálním řešením pro vaši koupelnu, kombinující moderní vzhled s efektivitou. O rozměrech 1500 x 600 mm s topným výkonem 729 W poskytuje komfortní teplo. Černá ocel RAL 9005 dodává eleganci a trvanlivý lak zaručuje odolnost proti korozi. Díky různým možnostem připojení, včetně středního 2xG ½″, je mimořádně univerzální. Může pracovat při teplotě do 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Váží 11,10 kg, což usnadňuje montáž, a v balení jsou všechny potřebné doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,10 kg
Objem: 7,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 729 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
729 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-70
1500 mm
600 mm
729 W
Šířka - 600 mm - ()