Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, černý - W110-1200-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
617 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm, který poskytuje topný výkon do 617 W. Jeho černá barva RAL 9005 přidává styl každé koupelně. Produkt je vyroben z odolné oceli a lakovaný povrch je odolný vůči korozi, což zaručuje dlouhodobé používání. Díky různým možnostem připojení a možnosti montáže topného tělesa je velmi všestranný. Radiátor se také vyznačuje reakcí na oheň A1 a prací při teplotě do 95°C.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 617 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části zprava nebo zleva
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Balení obsahuje: závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
617 W
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
617 W
Šířka - 600 mm - ()