Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chrom - W110-1200-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
487 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je ideálním řešením pro elegantní a funkční koupelnu. Díky rozměrům 1200 x 600 mm a výkonu 487 W zajišťuje optimální vytápění i v chladnějších dnech. Vyroben z odolné oceli s chromovaným povrchem, skvěle zapadne do moderních interiérů. Vyznačuje se možností spodního nebo středního připojení a možností instalace topné tyče. V sadě se nachází závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač. Maximální pracovní teplota je 95°C a vysoká odolnost a odolnost proti korozi činí z něj spolehlivou volbu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,40 kg
Objem: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 487 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
487 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-01
1200 mm
600 mm
487 W
Šířka - 600 mm - ()