Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, chrom - W110-0500-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-01
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
141 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Díky kompaktním rozměrům 500x400 mm a topnému výkonu 141 W efektivně ohřívá místnost. Vyroben z odolné chromované oceli, odolný vůči korozi a vysokým teplotám až do 95 °C. Vyznačuje se třídou reakce na oheň A1 a maximálním provozním tlakem 0,6 Mpa. Radiátor nabízí různé možnosti připojení a možnost montáže topné tyče. V balení jsou držáky, montážní příslušenství a uzavírací ventily.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 3,13 kg
Kapacita: 1,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 141 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný vůči korozi
Součástí balení: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
141 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-01
500 mm
400 mm
141 W
Šířka - 400 mm - ()