Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, chrom - W110-0700-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-01
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
188 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je stylový a funkční koupelnový radiátor vyrobený z vysoce kvalitní oceli, ideální pro každou moderní koupelnu. Díky rozměrům 700 x 400 mm a výkonu 188 W zaručuje efektivní vytápění prostoru. Chromované zakončení přidává eleganci a je odolné vůči korozi. Mexen Mars nabízí flexibilní možnosti montáže díky spodní a střední rozteči připojení. Použité materiály zajišťují dlouhodobou trvanlivost a bezpečnost při práci do 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. V sadě jsou obsaženy závěsy a nezbytná montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,06 kg
Objem: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon vytápění:
- 75/65/20 °C - 188 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
188 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-01
700 mm
400 mm
188 W
Šířka - 400 mm - ()