Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 238 W, antracit - W110-0700-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
238 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 400 mm, nabízející výkon topení 238 W, což z něj činí ideální volbu pro malé a střední koupelny. Vyroben z trvanlivé oceli, je odolný proti korozi díky vysoce kvalitní lakované povrchové úpravě. Radiátor je dostupný v elegantní antracitové barvě RAL 7016. Montáž je flexibilní, s různými možnostmi připojení: dolní a středové a možností instalace topné tyče. Souprava obsahuje potřebné montážní prvky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,06 kg
Kapacita: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 238 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní i dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepení a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
238 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-66
700 mm
400 mm
238 W
Šířka - 400 mm - ()