Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, antracit - W110-1200-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
617 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je skvělou volbou pro moderní interiéry. S rozměry 1200 mm výšky a 600 mm šířky je ideální pro prostorné koupelny. Jeho elegantní antracitová barva (RAL 7016) a odolná ocelová konstrukce zajišťují jak styl, tak trvanlivost. Navíc jeho vysoký tepelný výkon 617 W (75/65/20 °C) efektivně vyhřívá místnost. Díky možnosti montáže topné tyče a odolnosti vůči vysoké pracovní teplotě (až 95 °C) je to univerzální řešení pro každou sezónu. Moderní design a praktická využitelnost zvyšují hodnotu tohoto produktu ve vašem domě.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Vzdálenost připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,40 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 617 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
617 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-66
1200 mm
600 mm
617 W
Šířka - 600 mm - ()