Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 617 W, bílý - W110-1200-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
617 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Radiátor Mexen Mars je vynikající volbou pro každou koupelnu. Rozměry 1200 x 600 mm a topný výkon 617 W zajišťují efektivní vytápění a jeho bílá barva (RAL 9016) se hodí do moderních interiérů. Vyroben z oceli, odolný proti korozi díky odolnému lakovanému povlaku, je také bezpečný při použití s reakcí na oheň A1. Umožňuje montáž topné tyče a nabízí flexibilní spodní a střední připojení. Kompletní montážní sada usnadňuje instalaci, zaručuje bezproblémové použití.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,40 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 617 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povlak odolný proti korozi
Kompletní sada: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
617 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-600-00-20
1200 mm
600 mm
617 W
Šířka - 600 mm - ()