Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, bílý - W110-1200-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
439 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je ideální koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 400 mm, který nabízí tepelný výkon 439 W při teplotě 75/65/20 °C. Jeho štíhlý design a elegantní bílá barva (RAL 9016) se dokonale hodí do každé koupelnové aranže. Vyroben z odolné a korozi odolné oceli, zajišťuje dlouhou životnost. Díky možnosti montáže topné tyče a různým připojením (2xG ½″ středové, 4xG ½″ z vrchu a spodku) je mimořádně funkční. Produkt obsahuje montážní sadu a příslušenství, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,07 kg
Kapacita: 4,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 439 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a spodku z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
439 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-20
1200 mm
400 mm
439 W
Šířka - 400 mm - ()