Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, černý - W110-1200-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
439 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je ideálním řešením, které zajistí tepelný komfort ve vaší koupelně. Jeho rozměry 1200 x 400 mm a výkon 439 W se dokonale snoubí s elegantní černou barvou RAL 9005. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, vyniká odolností vůči korozi zásluhou trvanlivé povrchové úpravy. Nabízí různé možnosti připojení a možnost montáže topné tyče, což zvyšuje jeho funkčnost. Navíc má atest A1 v reakci na oheň a umožňuje pracovat při vysoké teplotě do 95 °C.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 7,07 kg
Kapacita: 4,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 439 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
439 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 3 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-70
1200 mm
400 mm
439 W
Šířka - 400 mm - ()