Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 346 W, zlatý - W110-1200-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
346 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor je ideální řešení pro vaši koupelnu. Jeho zlatá barva dodává eleganci a ocelová konstrukce zaručuje odolnost a rezistenci vůči korozi. Díky výkonu 346 W a maximální pracovní teplotě 95°C zajistí odpovídající vytápění místností. Produkt je flexibilní v montáži s různými možnostmi připojení a možností montáže topného tělesa. V balení jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovací ventil. Ideální volba pro náročné!
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,07 kg
Kapacita: 4,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 346 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu nebo zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
346 W
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-50
1200 mm
400 mm
346 W
Šířka - 400 mm - ()