Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 244 W, zlatý - W110-0900-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-400-00-50
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
244 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je ideální volbou pro ty, kdo si cení stylu a funkčnosti. S rozměry 900x400 mm a výkonem 244 W zajišťuje efektivní vytápění koupelny. Vyroben z odolné oceli a pokryt zlatou vrstvou, je odolný vůči korozi. Díky možnosti montáže topného tělesa a různým přípojkám (2xG ½″ střední, 4xG ½″ horní a dolní) se přizpůsobí jakékoli instalaci. Provozní teplota do 95 °C a maximální tlak 0,6 Mpa zajišťují bezpečné používání. Komplet obsahuje vše potřebné k montáži.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,14 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 244 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná laková vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
244 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-400-00-50
900 mm
400 mm
244 W
Šířka - 400 mm - ()