Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 188 W, zlatý - W110-0700-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-50
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
188 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars je ideální kombinací funkčnosti a elegance. Rozměry 700 x 400 mm zajišťují, že dokonale sedí do většiny koupelen, a zlatá barva dodává interiéru luxusní vzhled. Vyroben z odolné oceli, vyznačuje se vysokou odolností vůči korozi díky speciálnímu lakovanému povrchu. Tepelný výkon 188 W poskytuje účinné vytápění. Adaptabilita připojení a možnost instalace topného tělesa činí z tohoto radiátoru všestrannou volbu do vaší koupelny.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,06 kg
Kapacita: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 188 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu i zezdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povlak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
188 W
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-400-00-50
700 mm
400 mm
188 W
Šířka - 400 mm - ()